Портативна колонка Denver BTL-350
Фото 12 |
Denver BTL-350 |
|
Світлові ефекти з піксельною анімацією.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denver BTL-350
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Denver Głośnik Bluetooth BTL - 350-5W 698721 | 183 zł |
Denver Btl-350 Bluetooth Speaker Czarny 111151010740 | 98 zł |
Denver Czarny Głośnik Bluetooth BTL-350 | 119 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →