Портативна колонка Denver BTL-311
Фото 9 |
Denver BTL-311 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Denver 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Denver.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Denver BTL-311
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Denver Electronics S0429078 Głośnik Bluetooth Btl-311 Led RGB 1200 Mah 5W | 89 zł |
Denver Btl-311 Bluetooth Speaker Czarny 111151010720 | 88 zł |
Głośnik Denver BTL-311 czarny (111151010720) | 89 zł |
Bezprzewodowy głośnik Denver Bluetooth z funkcją światła | 80 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →