Głośnik przenośny Denver BTL-311
Zdjęcia 9 |
Denver BTL-311 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denver 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denver.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denver BTL-311
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denver Electronics S0429078 Głośnik Bluetooth Btl-311 Led RGB 1200 Mah 5W | 89 zł |
Denver Btl-311 Bluetooth Speaker Czarny 111151010720 | 88 zł |
Głośnik Denver BTL-311 czarny (111151010720) | 89 zł |
Bezprzewodowy głośnik Denver Bluetooth z funkcją światła | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →