Głośnik przenośny Denver BTL-350
Zdjęcia 12 |
Denver BTL-350 |
|
Efekty świetlne z animacją pikseli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denver 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denver.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denver BTL-350
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denver Głośnik Bluetooth BTL - 350-5W 698721 | 183 zł |
Denver Btl-350 Bluetooth Speaker Czarny 111151010740 | 98 zł |
Denver Czarny Głośnik Bluetooth BTL-350 | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →