Портативна колонка Aiwa BS-200
Фото 17 |
Aiwa BS-200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aiwa BS-200
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PRZRNOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH Z TWS - AIWA BS-200RD | 135 zł |
AIWA BS-200RD | 169 zł |
Aiwa Bs-200rd Bluetooth Speaker Czerwony | 96 zł |
Portable Speaker AIWA BS-200 Czerwony | 153 zł |
AIWA Głośnik bezprzewodowy Bluetooth/TWS/USB/FM AIWA BS-200BK | 115 zł |
Aiwa Bs-200bk Bluetooth Speaker Czarny | 113 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →