Портативна колонка Aiwa BS-110
Фото 25 |
Aiwa BS-110 |
|
Компактна та порівняно легка портативна акустична система з бездротовим bluetooth-підключенням, акумуляторним живленням, картридером для відтворення файлів із microSD-карток та мікрофоном для прийому голосових дзвінків у режимі гучного зв'язку. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022 року, призначений для користувачів, що ведуть активний життя. Підійде людям, які бажають слухати музику, аудіокниги чи подкасти в домашніх та дорожніх умовах, у т.ч.
під час занять спортом (під час бігу, пішохідної чи велопрогулянки, у поході чи поїздці). Для зручності використання мобільна колонка Aiwa BS-110 виконана у міцному компактному пластиковому корпусі овальної форми та має петлю для підвішування, що дозволяє швидко зафіксувати її на сумці, рюкзаку, спортивному тренажері, велосипеді, скутері та іншому персональному транспортному засобі (алюмінієвий карабін у комплекті). Пропонується у трьох варіантах колірних рішень. Якісне звучання забезпечують два активні динаміки (2х5 Вт), пасивний резонатор та енергоефективний підсилювач класу D. За бездротову передачу аудіосигналу відповідає інтерфейс Bluetooth 5.0, що надійно діє в радіусі 10 м. Вбудований Li-Ion акумулятор забезпечує до 5 .
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aiwa.
Купити Aiwa BS-110
Усі ціни 11 →AIWA Głośnik bezprzewodowy AIWA BS-110BK Bluetooth | 115 zł |
AIWA Głośnik przenośny AIWA BS-110BK Czarny | 138 zł |
AIWA BS-110BK | 164 zł |
Aiwa Bs-110bl Bluetooth Speaker Niebieski,Czarny | 122 zł |
Głośnik Aiwa BS-110BL niebieski | 109 zł |