Ноутбук Dell G15 5530 [5530-8522]
Відео 15Фото 24 | від 3 989 до 4 049 zł Порівняти ціни 6 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Core i5, 13450HX, 1.8 ГГц Відеокарта:RTX 3050 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.8 кг |
Модифікації Dell G15 5530 5
Характеристики
Dell G15 5530 [5530-8522] |
|
Перед покупкою уточнюйте колір підсвічування клавіатури.
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell G15 5530 [5530-8522]
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Notebook G15 5530 NVIDIA GeForce RTX 3050 156" I5-13450HX Intel Core | 3 989 zł |
DELL Inspiron G15 5530 - Core i5-13450HX | 15,6''-120Hz | 16GB | 512GB | W | 3 999 zł |
Laptop Dell G15 5530 i5-13450HX / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / W11 (5530-85 | 3 989 zł |
Dell, G15 5530 i5-13450HX 15.6'FHD 120 Hz 16GB DDR5 4800 SSD512 GeForce RT | 3 989 zł |
Laptop Dell Inspiron G15 5530 15.6''FHD 120Hz i5-13450HX RTX 3050 6GB Win1 | 4 049 zł |
Dell G15 5530 i5-13450HX/16GB/512/Win11 RTX3050 120Hz - darmowy odbiór w 2 | 3 989 zł |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо