Жорсткий диск Dell SAS 10K 401-ABHQ 2.4 ТБ ABHQ
Dell 401-ABHQ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dell SAS 10K 401-ABHQ 2.4 ТБ ABHQ
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dysk serwerowy Dell 2.4TB 2.5'' SAS-3 (12Gb/s) (401-ABHQ) | 1 395 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dell 2,4TB 10K rpm SAS 512e 2,5'' Hot-plug (401-ABHQ) | 1 523 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Dell 2,4TB 10K rpm SAS 512e 2,5'' Hot-plug (401-ABHQ) | 1 520 zł |
Dysk twardy Dell 2.4TB SAS 12Gbps (401-ABHQ) | 1 381 zł |
Dysk twardy Dell 2.4TB SAS 12Gbps (401-ABHQ) | 1 379 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Dell SAS 10K 401-ABHQ
Ціни на Dell SAS 10K 401-ABHQ |
---|---|---|---|---|
Dell SAS 10K 400-BIFT 600 ГБ BEGI | від 437 zł | 11 пропозицій | ||
Dell SAS 10K 400-BEGI 960 ГБ BEGI | від 1 867 zł | 6 пропозицій | ||
Dell SAS 10K 400-AJPI 1.2 ТБ AJPI | від 1 143 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 10K 400-BKPO 1.2 ТБ BKPO | від 1 039 zł | 1 пропозиція | ||
Dell SAS 10K 401-ABHQ 2.4 ТБ ABHQ | від 1 379 zł | 11 пропозицій | ||
Dell SAS 10K 401-ABHS 2.4 ТБ ABHS | від 1 617 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 10K 400-AUQX 2.4 ТБ AUQX | від 1 544 zł | 2 пропозиції | ||
Dell SAS 10K 400-AUVR 2.4 ТБ AUVR | від 1 522 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →