Блок живлення Deepcool PK-D R-PK800D-FA0B-EU
Відео 1Фото 9 |
Deepcool PK-D R-PK800D-FA0B-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deepcool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deepcool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Deepcool PK-D
Ціни на Deepcool PK-D |
---|---|---|---|---|
Deepcool PK-D R-PK550D-FA0B-EU | від 225 zł | 12 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU | від 266 zł | 7 пропозицій | ||
Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU | від 274 zł | 16 пропозицій |