Корпус Deepcool білий (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1)
Відео 21Фото 15 |
Даний корпус прагне об'єднати в собі практичність, компактність і відповідність новітнім комп'ютерним стандартам. Платформа отримала форм-фактор Mini Tower. Піддон материнської плати створений під рішення розміру micro-ATX або mini-ITX. При цьому кейс дає можливість використовувати повнорозмірні комплектуючі. Так, на шасі легко стане процесор з вежею до 165 мм у висоту, а при створенні графічної підсистеми можна використовувати відеокарту довжиною до 320 мм.
Для довгих відеоадаптерів передбачена підтримуюча планка, вона включена в штатну комплектацію. Додатково комп'ютерний корпус Deepcool MACUBE 110 має встановлений вентилятор, який розміщується ззаду. Щоб підкреслити вишуканий стиль кейса, головна боковина виконана у вигляді прозорої панелі із загартованого скла. Передня панель-масив пластика з вентиляційними каналами на торцевій частині. Внутрішня компоновка шасі передбачає монтаж блоку живлення знизу, при цьому місце установки БЖ красиво відгороджено захисним кожухом. Двосекційна конструкція платформи дозволяє зробити збірку більш естетичною і менш гарячою. Даний корпус використовує сучасні технології Deepcool і в той же час є доступним за ціною.
Купити Deepcool білий
Усі ціни 10 →Deepcool Macube 110 obudowa komputerowa udoskonalona minimalizm Micro-ATX/ | 228 zł |
Obudowa Deepcool Macube 110 Biała (R-MACUBE110-WHNGM1N-G-1) | 230 zł |
Deepcool MACUBE 110 WH White, ATX, 4, USB3.0x2; Audiox1, ABS+SPCC+Tempered | 269 zł |
Obudowa DEEPCOOL Macube 110 WH | Bezpłatny transport | Raty | 249 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Deepcool mini tower Macube 110 (RMACUBE110WHNGM1NG1) - | 248 zł |
Модификації Deepcool
Ціни на Deepcool |
---|---|---|---|---|
Deepcool білий | від 228 zł | 11 пропозицій | ||
Deepcool чорний | від 219 zł | 4 пропозиції |