Літня шина Debica Presto UHP 2 225/50 R17 98Y
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto UHP 2 225/50 R17 98Y ТОП-5 225/50 R17 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto UHP 2 225/50 R17 98Y
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
225/50R17 98Y XL Presto UHP 2 FP DEBICA 579472 | 479 zł |
Debica Presto UHP 2 ( 225/50 R17 98Y XL ) 579472 | 449 zł |
Debica Presto UHP 2 (225/50 R17 98Y) 579472 | 399 zł |
Debica Presto UHP 2 ( 225/50 R17 98Y XL ) | 449 zł |
Opona Dębica 225/50R17 PRESTO UHP 2 98 Y XL FP - opony letnie 579472 | 336 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Debica Presto UHP 2 225/50 R17 98Y
Ціни на Debica Presto UHP 2 225/50 R17 98Y |
---|---|---|---|---|
Debica Presto UHP 2 225/50 R17 98Y | від 336 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →