Літня шина Debica Presto UHP 2 225/45 R18 95Y
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto UHP 2 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto UHP 2 225/45 R18 95Y
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opony 225/45 r18 95Y XL Debica Wkrótce UHP 2 Nowe opony letnie 594170 | 531 zł |
Debica Presto UHP 2 ( 225/45 R18 95Y XL ) 579471 | 550 zł |
Debica Presto UHP 2 (225/45 R18 95Y) 579471 | 555 zł |
Debica Presto UHP 2 ( 225/45 R18 95Y XL ) | 558 zł |
Dębica Presto UHP 2 225/45 R18 96 Y XL FP Opony Letnie 541212 | 582 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Debica Presto UHP 2 225/45 R18 95Y
Ціни на Debica Presto UHP 2 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Debica Presto UHP 2 225/45 R18 95Y | від 510 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →