Літня шина Sava Intensa UHP 2 225/45 R18 95Y
Відео 1Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Sava Intensa UHP 2 225/45 R18 95Y 225/45 R18 95 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Intensa UHP 2 225/45 R18 95Y
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R18 95Y XL ) 594169 | 469 zł |
Sava Intensa UHP 2 (225/45 R18 95Y) 532788 | 812 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R18 95Y XL ) | 707 zł |
Sava Intensa UHP 2 ( 225/45 R18 95Y XL ) 579439 | 768 zł |
Sava Intensa UHP 2 (225/45 R18 95Y) 579439 | 550 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Sava Intensa UHP 2 225/45 R18 95Y
Ціни на Sava Intensa UHP 2 225/45 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa UHP 2 225/45 R18 95Y | від 469 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →