Літня шина Debica Presto 235/65 R17 108V
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Debica Presto 235/65 R17 108V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Debica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Debica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Debica Presto 235/65 R17 108V
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PRESTO SUV 588364 | 584 zł |
Debica Presto SUV ( 235/65 R17 108V XL ) 588364 | 559 zł |
Debica Presto SUV (235/65 R17 108V) 577394 | 640 zł |
Opona Dębica 235/65R17 PRESTO SUV 108 V XL FP - opony terenowe 588364 | 435 zł |
Debica Presto SUV ( 235/65 R17 108V XL ) | 549 zł |
Debica Presto SUV (235/65 R17 108V) 588364 | 499 zł |
Debica Presto SUV ( 235/65 R17 108V XL ) | 789 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →