Камера відеоспостереження Dahua DH-HAC-HFW1200TP-A 2.8 mm
Фото 8 |
Dahua DH-HAC-HFW1200TP-A 2.8 mm |
|
Шумозаглушення 2D-DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua DH-HAC-HFW1200TP-A 2.8 mm
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DAHUA HAC-HFW1200TP-A-0280B value | 402 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200T-A-0280B - 1080p 2.8 mm DAHUA | 477 zł |
Kamera HAC-HFW1200T-A-0280B 1080p 2.8mm Dahua | 194 zł |
Dahua HAC-HFW1200T-0280B | 128 zł |
Dahua HAC-HFW1200T-A-0280B | 157 zł |
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1200T-A-0280B | 172 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →