Kamera do monitoringu Dahua DH-HAC-HFW1200TP-A 2.8 mm
Zdjęcia 8 |
Dahua DH-HAC-HFW1200TP-A 2.8 mm |
|
Redukcja szumów 2D-DNR.
Jak wybrać kamerę do monitoringuPodstawowe kryteria wyboru kamer do domu, biura, sklepu, magazynu itp.
Zasilanie po skrętce: Power over Ethernet EssentialsKluczowe informacje o Power over Ethernet do punktów końcowych sieci
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dahua 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dahua.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dahua DH-HAC-HFW1200TP-A 2.8 mm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DAHUA HAC-HFW1200TP-A-0280B value | 402 zł |
KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HFW1200T-A-0280B - 1080p 2.8 mm DAHUA | 477 zł |
Kamera HAC-HFW1200T-A-0280B 1080p 2.8mm Dahua | 194 zł |
Dahua HAC-HFW1200T-0280B | 128 zł |
Dahua HAC-HFW1200T-A-0280B | 157 zł |
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW1200T-A-0280B | 172 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →