Підгузки Dada Extra Care 4 / 164 pcs
Dada Extra Care 4 / 164 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dada Extra Care 4 / 164 pcs
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 4 JUMBO BAG 164SZT ♥ Pieluszki DADA 4 MAXI 7-16kg 82 sztuki Extra Care Pampersy JUMBO BAG ⭐⭐⭐⭐⭐ ♥ ♥ Rozmiar: 4 MAXI 7-16kg ♥ ♥ Ilość w ofer... щеcie: 164 sztuki (2x JUMBO BAG) ♥ ✔️ Pieluszki DADA to jedyne pieluszki w Polsce stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ✔️ Pieluszki Maxi rozmiar 4 dedykowane są dzieciom ważącym od 7 do 16 kg. ✔️ Oddychające materiały zapewniają dziecku komfort i spokojny sen. Miękka powłoczka z witaminą E bez kompozycji zapachowej minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych . ✔️ Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. ♥ Nowe, ulepszone pieluszki Extra Care teraz z innowacyjną technologią SeconDRY☻ ✔️2 x bardziej sucha pieluszka ** dzięki innowacyjnej technologii SeconDry - wilgoć niezwykle szybko trafia do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka. Dzięki temu skóra dziecka staje się natychmiast sucha. **W porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care. ♥ Wygoda dla dziecka, wygoda dla rodziców☻ ✔️ Pieluszki posiadają wskaźnik wilgotności i unikalną powłoczkę wewnętrzną, która wchłania także płynny stolec. kolor żółty - sucha kolor niebiesko-zielo Erli.plПоскаржитись | 90 zł |
PIELUSZKI DADA 4 MAXI 7-16KG 164 SZTUKI EXTRA CARE PAMPERSY 2X JUMBO PIELUSZKI DADA 4 MAXI 7-16KG 164 SZTUKI EXTRA CARE PAMPERSY 2X JUMBO PIELUSZKI DADA 4 MAXI 7-16KG 164 SZTUKI EXTRA CARE PA... щеMPERSY 2X JUMBO ♥ Pieluszki DADA 4 MAXI 7-16kg 164 sztuki Extra Care Pampersy MIESIĘCZNY ZAPAS ⭐⭐⭐⭐⭐ ♥ ♥ Rozmiar: 4 MAXI 7-16kg ♥ ♥ Ilość w ofercie: 164 sztuki (2 opakowania po 82 sztuki) ♥ ✔️ Pieluszki DADA to jedyne pieluszki w Polsce stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ✔️ Pieluszki Maxi rozmiar 4 dedykowane są dzieciom ważącym od 7 do 16 kg. ✔️ Oddychające materiały zapewniają dziecku komfort i spokojny sen. Miękka powłoczka z witaminą E bez kompozycji zapachowej minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych . ✔️ Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. ♥ Nowe, ulepszone pieluszki Extra Care teraz z innowacyjną technologią SeconDRY☻ ✔️2 x bardziej sucha pieluszka ** dzięki innowacyjnej technologii SeconDry - wilgoć niezwykle szybko trafia do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka. Dzięki temu skóra dziecka staje się natychmiast sucha. **W porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care. ♥ Wygoda dla dziecka, wygoda dla rodziców☻ ✔️ Pieluszki posiadają wskaźnik wilgotności i unikalną powłoczkę wewnętrzną, która wchłania także płynny stolec. kolor żółty - sucha kolor niebiesko-zielo Erli.plПоскаржитись | 86 zł |
PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 4 JUMBO BAG 164SZT PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 4 JUMBO BAG 82SZT Powiększona paczucha dla Twojego malucha! Większe opakowanie Twoich ulubiony... щеch pieluch Dada Extra Care 4 to więcej spokoju na głowie! Pieluszki DADA EXTRA CARE 4 to jedyne w Polsce pieluchy, które powstały we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ⭐ Super wygodne i przetestowane przez miliony mam w Polsce! ⭐ ✔️ Dla dzieci od 7 do 16kg. ✔️ Komfort i spokojny sen maluszka. ✔️ Miękka powłoka pokryta witaminą E. ✔️ Brak kompozycji zapachowej = brak reakcji alergicznych. ✔️ Elastyczne boczki, płaskie gumeczki które nie uciskają malucha. ✔️ Szybko wchłaniająca się wilgoć dzięki technologii SeconDRY ✔️ Testowane dermatologiczni Erli.plПоскаржитись | 121 zł |
Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 4 7-18 kg 82 szt Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 4 7-16 kg 82 szt Pieluszki Dada Extra Care 4 Maxi zaprojektowane są z myślą o dzieciach... щеo wadze od 7 do 18 kg. Zastosowanie innowacyjnej technologii SeconDRY powoduje, że pieluszki są do 2x bardziej suche (w porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care). Nowa konstrukcja pieluszki natychmiast transportuje wilgoć do wnętrza pieluszki, gdzie dochodzi do długotrwałego wchłonięcia wilgoci. Dzięki temu pieluszka staje się natychmiast sucha, co ma pozytywny wpływ na kondycję skóry dziecka. Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. Erli.plПоскаржитись | 43 zł |
PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 4 JUMBO BAG 164SZT ♥ Pieluszki DADA 4 MAXI 7-16kg 82 sztuki Extra Care Pampersy JUMBO BAG ⭐⭐⭐⭐⭐ ♥ ♥ Rozmiar: 4 MAXI 7-16kg ♥ ♥ Ilość w ofer... щеcie: 164 sztuki (2x JUMBO BAG) ♥ ✔️ Pieluszki DADA to jedyne pieluszki w Polsce stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ✔️ Pieluszki Maxi rozmiar 4 dedykowane są dzieciom ważącym od 7 do 16 kg. ✔️ Oddychające materiały zapewniają dziecku komfort i spokojny sen. Miękka powłoczka z witaminą E bez kompozycji zapachowej minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych . ✔️ Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. ♥ Nowe, ulepszone pieluszki Extra Care teraz z innowacyjną technologią SeconDRY☻ ✔️2 x bardziej sucha pieluszka ** dzięki innowacyjnej technologii SeconDry - wilgoć niezwykle szybko trafia do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka. Dzięki temu skóra dziecka staje się natychmiast sucha. **W porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care. ♥ Wygoda dla dziecka, wygoda dla rodziców☻ ✔️ Pieluszki posiadają wskaźnik wilgotności i unikalną powłoczkę wewnętrzną, która wchłania także płynny stolec. kolor żółty - sucha kolor niebiesko-zielo Erli.plПоскаржитись | 100 zł |
ще 3 пропозиції
Серія Dada Extra CareПорівняти в таблиці →
від 45 zł
підгузки, унісекс, 82 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 24 zł
підгузки, унісекс, 40 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 20 zł
підгузки, унісекс, 43 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 40 zł
трусики, унісекс, 35 шт, вага дитини: від 12 кг, до 18 кг, розмір: 5
від 40 zł
трусики, унісекс, 39 шт, вага дитини: від 8 кг, до 15 кг, розмір: 4
від 43 zł
підгузки, унісекс, 68 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 70 zł
трусики, унісекс, 56 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 67 zł
трусики, унісекс, 60 шт, вага дитини: від 12 кг, до 18 кг, розмір: 5
від 31 zł
підгузки, унісекс, 42 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 45 zł
підгузки, унісекс, 96 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 31 zł
підгузки, унісекс, 50 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 138 zł
підгузки, унісекс, 220 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 31 zł
підгузки, унісекс, 60 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 96 zł
трусики, унісекс, 96 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 24 zł
підгузки, унісекс, 26 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 25 zł
підгузки, унісекс, 44 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 24 zł
підгузки, унісекс, 28 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 43 zł
підгузки, унісекс, 164 шт, вага дитини: від 7 кг, до 16 кг, розмір: 4
від 24 zł
підгузки, унісекс, 33 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 140 zł
підгузки, унісекс, 130 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
Модификації Dada Extra Care 4 / 164 pcs
Ціни на Dada Extra Care 4 / 164 pcs |
---|---|---|---|---|
Dada Extra Care 4 / 33 pcs | від 24 zł | 5 пропозицій | ||
Dada Extra Care 4 / 50 pcs | від 31 zł | 1 пропозиція | ||
Dada Extra Care 4 / 82 pcs | від 45 zł | 3 пропозиції | ||
Dada Extra Care 4 / 164 pcs | від 43 zł | 10 пропозицій |
Рекомендуємо