Підгузки Dada Extra Care 6 / 26 pcs
Dada Extra Care 6 / 26 pcs 26 шт130 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dada 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dada.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dada Extra Care 6 / 26 pcs
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dada Dada Extra Care Pieluchy Extra Large 6 (16+ kg) 26 szt.Pieluszki Dada Extra Care 6 Large zaprojektowane są z myślą o dzieciach o wadze powyżej 16kg. Zastosowanie innowacyjnej technologii SeconDRY powoduje, że pieluszki są do 2x bardziej suche. Nowa konstrukcja pieluszki natychmiast transportuje wilgoć do wnętrza pieluszki, gdzie dochodzi do... Bee.plПоскаржитись | 24 zł |
Pieluszki DADA Extra Care 6 XL 26 szt. 16+kg PAMPERSY PIELUCHY Pieluszki 6/ 26 x DADA Extra Care EXTRA-LARGE 16+ kg Pampersy ♥ Produkt: Pieluszki DADA EXTRA CARE ♥ ♥ Rozmiar: 6 EXTRA-LARGE 16+ kg ♥ ♥ Ilość sztuk w ofercie: 26 ♥ Pieluszki 6/ 26 x DADA Extra Care EXTRA-LARGE 16+ kg Pampersy Nowe pieluszki Dada Extra Care z technologią Climaflex® Technologia Climaflex® Z myślą o komforcie Twojego ma... щеluszka i Twoim spokoju, udoskonaliliśmy pieluszki Dada Extra Care o innowacyjną technologię Climaflex®. Ten rewolucyjny, superchłonny wkład gwarantuje skuteczną ochronę przed wilgocią i jednocześnie efektywne odprowadzanie ciepła na zewnątrz pieluszki. Zachowanie optymalnej cyrkulacji powietrza pozwala na utrzymanie suchej pupy Maluszka i minimalizowanie podrażnień. Dzięki innowacyjnej technologii Climaflex®, pieluszka jest cieńsza i idealnie dopasowana, pozostając tak samo doskonale chłonna*, a przy tym zapewniając pełną swobodę ruchu Twojego Maluszka. Jak to się dzieje? Stworzyliśmy oryginalny kształt kanalika, dzięki któremu wilgoć wiązana jest szybko we wnętrzu wkładu chłonnego, po to by separować ją od powierzchni pieluszki, a tym samym wspierać utrzymanie suchej skóry.Zastosowa Erli.plПоскаржитись | 26 zł |
Dada Extra Care, Pieluchy, 6 (16Kg+), 26szt.Dada Extra Care, Pieluchy, 6 (16Kg+), 26szt. Wygoda i ochrona dla Twojego maluszka Szukasz rozwiązania, które zapewni Twojemu dziecku suchość, komfort i swob... EmpikПоскаржитись | 33 zł |
Pieluszki DADA Extra Care 6 XL 52 szt. 16+kg PAMPERSY PIELUCHY 2x 26 Pieluszki 6/ 52 x DADA Extra Care EXTRA-LARGE 16+ kg Pampersy ♥ Produkt: Pieluszki DADA EXTRA CARE ♥ ♥ Rozmiar: 6 EXTRA-LARGE 16+ kg ♥ ♥ Ilość sztuk w ofercie: 52 ♥ Pieluszki 6/ 52 x DADA Extra Care EXTRA-LARGE 16+ kg Pampersy Nowe pieluszki Dada Extra Care z technologią Climaflex® Technologia Climaflex® Z myślą o komforcie Twojego malusz... щеka i Twoim spokoju, udoskonaliliśmy pieluszki Dada Extra Care o innowacyjną technologię Climaflex®. Ten rewolucyjny, superchłonny wkład gwarantuje skuteczną ochronę przed wilgocią i jednocześnie efektywne odprowadzanie ciepła na zewnątrz pieluszki. Zachowanie optymalnej cyrkulacji powietrza pozwala na utrzymanie suchej pupy Maluszka i minimalizowan Erli.plПоскаржитись | 50 zł |
Серія Dada Extra CareПорівняти в таблиці →
від 45 zł
підгузки, унісекс, 82 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 24 zł
підгузки, унісекс, 40 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 20 zł
підгузки, унісекс, 43 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 40 zł
трусики, унісекс, 39 шт, вага дитини: від 8 кг, до 15 кг, розмір: 4
від 43 zł
підгузки, унісекс, 68 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 70 zł
трусики, унісекс, 56 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 67 zł
трусики, унісекс, 60 шт, вага дитини: від 12 кг, до 18 кг, розмір: 5
від 31 zł
підгузки, унісекс, 42 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 45 zł
підгузки, унісекс, 96 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 31 zł
підгузки, унісекс, 50 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 138 zł
підгузки, унісекс, 220 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 31 zł
підгузки, унісекс, 60 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 96 zł
трусики, унісекс, 96 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 24 zł
підгузки, унісекс, 26 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 25 zł
підгузки, унісекс, 44 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 24 zł
підгузки, унісекс, 28 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 43 zł
підгузки, унісекс, 164 шт, вага дитини: від 7 кг, до 16 кг, розмір: 4
від 24 zł
підгузки, унісекс, 33 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 140 zł
підгузки, унісекс, 130 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 40 zł
підгузки, унісекс, 23 шт, вага дитини: від 2 кг, до 5 кг, розмір: 1
Модификації Dada Extra Care 6 / 26 pcs
Ціни на Dada Extra Care 6 / 26 pcs |
---|---|---|---|---|
Dada Extra Care 6 / 26 pcs | від 24 zł | 6 пропозицій | ||
Dada Extra Care 6 / 130 pcs | від 140 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 27 zł
підгузки, унісекс, 18 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 28 zł
підгузки, унісекс, 21 шт, вага дитини: від 16 кг, до 30 кг, розмір: 6
від 28 zł
підгузки, унісекс, 20 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 29 zł
підгузки, унісекс, 14 шт, вага дитини: від 15 кг, до 30 кг, розмір: 6
від 30 zł
підгузки, унісекс, 39 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 33 zł
підгузки, унісекс, 38 шт, вага дитини: від 15 кг, до 30 кг, розмір: 6
від 21 zł
підгузки, унісекс, 26 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 6