Підгузки Dada Extra Care 5 / 68 pcs
Dada Extra Care 5 / 68 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dada 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dada.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dada Extra Care 5 / 68 pcs
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 5 15-25 kg 68 sz Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 5 15-25 kg 68 szt Udoskonalone pieluszki Dada Extra Care 5 Junior zaprojektowane są z my... щеślą o dzieciach o wadze od 15 do 25 kg. Zastosowanie innowacyjnej technologii SeconDRY powoduje, że pieluszki są do 2x bardziej suche (w porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care). Nowa konstrukcja pieluszki natychmiast transportuje wilgoć do wnętrza pieluszki, gdzie dochodzi do długotrwałego wchłonięcia wilgoci. Dzięki temu pieluszka staje się natychmiast sucha, co ma pozytywny wpływ na kondycję skóry dziecka. Nowa powłoczka pieluszki jest jeszcze bardziej miękka i delikatna dla nawet najbardziej wrażliwej skóry. Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. Erli.plПоскаржитись | 43 zł |
Pieluszki Dada Extra Care 5, 15-25 kg, 68 szt. | 67 zł |
Jumbobag Pieluszki Dada Extra Care 5 Junior 68 SztJumbobag Pieluszki Dada Extra Care 5 Junior 68 Szt Wygoda i ochrona dla Twojego maluszka Szukasz rozwiązania, które zapewni T... щеwojemu dziecku suchość, komfort ... EmpikПоскаржитись | 48 zł |
Pieluszki DADA Extra Care 5 JUNIOR 68 szt. 15-25kg PAMPERSY PIELUCHY JUMBO ♥ Pieluszki DADA 5 JUNIOR 15-25kg 68 sztuk Extra Care Pampersy JUMBO BAG ⭐⭐⭐⭐⭐ ♥ ♥ Rozmiar: 5 JUNIOR 15-25kg ♥ ♥ Ilość... щеw ofercie: 68 sztuk (JUMBO BAG) ♥ ✔️ Pieluszki DADA to jedyne pieluszki w Polsce stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ✔️ Pieluszki JUNIOR rozmiar 5 dedykowane są dzieciom ważącym od 15 do 25 kg. ✔️ Oddychające materiały zapewniają dziecku komfort i spokojny sen. Miękka powłoczka z witaminą E bez kompozycji zapachowej minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych . ✔️ Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. ♥ Nowe, ulepszone pieluszki Extra Care teraz z innowacyjną technologią SeconDRY☻ ✔️2 x bardziej sucha pieluszka ** dzięki innowacyjnej technologii SeconDry - wilgoć niezwykle szybko trafia do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka. Dzięki temu skóra dziecka staje się natychmiast sucha. **W porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care. ♥ Wygoda dla dziecka, wygoda dla rodziców☻ ✔️ Pieluszki posiadają wskaźnik wilgotności i unikalną powłoczkę wewnętrzną, która wchłania także płynny stolec. kolor żółty - sucha kolor niebiesko-zielo Erli.plПоскаржитись | 55 zł |
Pieluszki DADA Extra Care 5 JUNIOR 68 szt. 15-25kg PAMPERSY PIELUCHY JUMBO ♥ Pieluszki DADA 5 JUNIOR 15-25kg 68 sztuk Extra Care Pampersy JUMBO BAG ⭐⭐⭐⭐⭐ ♥ ♥ Rozmiar: 5 JUNIOR 15-25kg ♥ ♥ Ilość... щеw ofercie: 68 sztuk (JUMBO BAG) ♥ ✔️ Pieluszki DADA to jedyne pieluszki w Polsce stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ✔️ Pieluszki JUNIOR rozmiar 5 dedykowane są dzieciom ważącym od 15 do 25 kg. ✔️ Oddychające materiały zapewniają dziecku komfort i spokojny sen. Miękka powłoczka z witaminą E bez kompozycji zapachowej minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych . ✔️ Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. ♥ Nowe, ulepszone pieluszki Extra Care teraz z innowacyjną technologią SeconDRY☻ ✔️2 x bardziej sucha pieluszka ** dzięki innowacyjnej technologii SeconDry - wilgoć niezwykle szybko trafia do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka. Dzięki temu skóra dziecka staje się natychmiast sucha. **W porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care. ♥ Wygoda dla dziecka, wygoda dla rodziców☻ ✔️ Pieluszki posiadają wskaźnik wilgotności i unikalną powłoczkę wewnętrzną, która wchłania także płynny stolec. kolor żółty - sucha kolor niebiesko-zielo Erli.plПоскаржитись | 45 zł |
PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 5 JUNIOR 68 SZTUK PIELUCHY PAMPERSY JUMBO BAG Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 5 15-25 kg Jumbobag 68 sztuk Jedyna taka pieluszka w Polsce! Stworzone we współpracy z... щеInstytutem Matki i Dziecka. Nr 1 - najczęściej kupowana marka pieluszek w Polsce! Pieluszki Dada Extra Care z technologią Climaflex zostały stworzone z myślą o najwyższym komforcie Twojego Maluszka. Superchłonny wkład zapewnia niezawodną ochronę przed wilgocią i odprowadza ciepło na zewnątrz by jak najlepiej zapobiegać powstawaniu podrażnień. Unikalny kształt kanalika chłonnego sprawia, że wilgoć jest szybko wiązana we wnętrzu, aby wspierać utrzymanie suchej skóry dziecka. Dzięki zastosowanej technologii pieluszka jest cieńsza i bardziej elastyczna, dzięki czemu Maluszek może cieszyć się pełną swobodą ruchu. Identyfikator wilgotności - podpowiada kiedy zmienić pieluszkę. Technologia Climaflex - efektywne odprowadzenie wilgoci i ciepła, aby zapobiegać podrażnieniom. ochrona mikrobiomu chłonne do 12 godzin - w dzień i w nocy pielęgnacyjna powłoka wewnętrzna z witaminą E do 2x bardziej suche - natychmiastowy komfort skóry doskonałe dopasowanie i komfort dzięki nowym elastycznym boczkom 4x mniej uciskające płaskie gumeczki w nogawkach oddychające materiały Technologia Double Lock Layer - innowacyjny wkład chłonny dla niezawodnej ochrony przed wilgocią Technologia SeconDRY natychmiastowa suchość Technoloia Wee Zones - efektywne odprowadzanie wilgoci Erli.plПоскаржитись | 43 zł |
PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 5 JUNIOR 68 SZTUK PIELUCHY PAMPERSY JUMBO BAG Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 5 15-25 kg Jumbobag 68 sztuk Jedyna taka pieluszka w Polsce! Stworzone we współpracy z... щеInstytutem Matki i Dziecka. Nr 1 - najczęściej kupowana marka pieluszek w Polsce! Pieluszki Dada Extra Care z technologią Climaflex zostały stworzone z myślą o najwyższym komforcie Twojego Maluszka. Superchłonny wkład zapewnia niezawodną ochronę przed wilgocią i odprowadza ciepło na zewnątrz by jak najlepiej zapobiegać powstawaniu podrażnień. Unikalny kształt kanalika chłonnego sprawia, że wilgoć jest szybko wiązana we wnętrzu, aby wspierać utrzymanie suchej skóry dziecka. Dzięki zastosowanej technologii pieluszka jest cieńsza i bardziej elastyczna, dzięki czemu Maluszek może cieszyć się pełną swobodą ruchu. Identyfikator wilgotności - podpowiada kiedy zmienić pieluszkę. Technologia Climaflex - efektywne odprowadzenie wilgoci i ciepła, aby zapobiegać podrażnieniom. ochrona mikrobiomu chłonne do 12 godzin - w dzień i w nocy pielęgnacyjna powłoka wewnętrzna z witaminą E do 2x bardziej suche - natychmiastowy komfort skóry doskonałe dopasowanie i komfort dzięki nowym elastycznym boczkom 4x mniej uciskające płaskie gumeczki w nogawkach oddychające materiały Technologia Double Lock Layer - innowacyjny wkład chłonny dla niezawodnej ochrony przed wilgocią Technologia SeconDRY natychmiastowa suchość Technoloia Wee Zones - efektywne odprowadzanie wilgoci Erli.plПоскаржитись | 55 zł |
Серія Dada Extra CareПорівняти в таблиці →
від 24 zł
підгузки, унісекс, 40 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 20 zł
підгузки, унісекс, 43 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 45 zł
підгузки, унісекс, 82 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 70 zł
трусики, унісекс, 56 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 67 zł
трусики, унісекс, 60 шт, вага дитини: від 12 кг, до 18 кг, розмір: 5
від 31 zł
підгузки, унісекс, 42 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 45 zł
підгузки, унісекс, 96 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 31 zł
підгузки, унісекс, 50 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 138 zł
підгузки, унісекс, 220 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 31 zł
підгузки, унісекс, 60 шт, вага дитини: від 4 кг, до 9 кг, розмір: 3
від 96 zł
трусики, унісекс, 96 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 24 zł
підгузки, унісекс, 26 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 25 zł
підгузки, унісекс, 44 шт, вага дитини: від 3 кг, до 6 кг, розмір: 2
від 24 zł
підгузки, унісекс, 28 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 43 zł
підгузки, унісекс, 164 шт, вага дитини: від 7 кг, до 16 кг, розмір: 4
від 24 zł
підгузки, унісекс, 33 шт, вага дитини: від 7 кг, до 18 кг, розмір: 4
від 140 zł
підгузки, унісекс, 130 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 40 zł
підгузки, унісекс, 23 шт, вага дитини: від 2 кг, до 5 кг, розмір: 1
від 40 zł
трусики, унісекс, 32 шт, вага дитини: від 16 кг, до 25 кг, розмір: 6
від 40 zł
трусики, унісекс, 35 шт, вага дитини: від 12 кг, до 18 кг, розмір: 5
Модификації Dada Extra Care 5 / 68 pcs
Ціни на Dada Extra Care 5 / 68 pcs |
---|---|---|---|---|
Dada Extra Care 5 / 28 pcs | від 24 zł | 3 пропозиції | ||
Dada Extra Care 5 / 42 pcs | від 31 zł | 1 пропозиція | ||
Dada Extra Care 5 / 68 pcs | від 43 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 50 zł
підгузки, унісекс, 50 шт, вага дитини: від 11 кг, до 18 кг, розмір: 5
від 51 zł
підгузки, унісекс, 54 шт, вага дитини: від 12 кг, до 22 кг, розмір: 5
від 40 zł
підгузки, унісекс, 48 шт, вага дитини: від 11 кг, до 25 кг, розмір: 5
від 60 zł
підгузки, унісекс, 51 шт, вага дитини: від 11 кг, до 16 кг, розмір: 5
від 61 zł
підгузки, унісекс, 52 шт, вага дитини: від 11 кг, до 18 кг, розмір: 5
від 29 zł
підгузки, унісекс, 44 шт, вага дитини: від 15 кг, до 25 кг, розмір: 5