Pielucha Dada Extra Care 4 / 164 pcs
Dada Extra Care 4 / 164 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dada Extra Care 4 / 164 pcs
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PIELUSZKI DADA 4 MAXI 7-16KG 164 SZTUKI EXTRA CARE PAMPERSY 2X JUMBO PIELUSZKI DADA 4 MAXI 7-16KG 164 SZTUKI EXTRA CARE PAMPERSY 2X JUMBO PIELUSZKI DADA 4 MAXI 7-16KG 164 SZTUKI EXTRA CARE PA... więcejMPERSY 2X JUMBO ♥ Pieluszki DADA 4 MAXI 7-16kg 164 sztuki Extra Care Pampersy MIESIĘCZNY ZAPAS ⭐⭐⭐⭐⭐ ♥ ♥ Rozmiar: 4 MAXI 7-16kg ♥ ♥ Ilość w ofercie: 164 sztuki (2 opakowania po 82 sztuki) ♥ ✔️ Pieluszki DADA to jedyne pieluszki w Polsce stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ✔️ Pieluszki Maxi rozmiar 4 dedykowane są dzieciom ważącym od 7 do 16 kg. ✔️ Oddychające materiały zapewniają dziecku komfort i spokojny sen. Miękka powłoczka z witaminą E bez kompozycji zapachowej minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych . ✔️ Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. ♥ Nowe, ulepszone pieluszki Extra Care teraz z innowacyjną technologią SeconDRY☻ ✔️2 x bardziej sucha pieluszka ** dzięki innowacyjnej technologii SeconDry - wilgoć niezwykle szybko trafia do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka. Dzięki temu skóra dziecka staje się natychmiast sucha. **W porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care. ♥ Wygoda dla dziecka, wygoda dla rodziców☻ ✔️ Pieluszki posiadają wskaźnik wilgotności i unikalną powłoczkę wewnętrzną, która wchłania także płynny stolec. kolor żółty - sucha kolor niebiesko-zielo Erli.plZłóż skargę | 130 zł |
Dada Extra Care, pieluchy jednorazowe, 4, 7-18 kg, 82 szt.Dada Extra Care, pieluchy jednorazowe, 4, 7-18 kg, 82 szt. Przyjazne dla Twojego dziecka i środowiska Dada Extra Care to idea... więcejlne rozwiązanie nawet dla najdel... EmpikZłóż skargę | 69 zł |
PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 4 JUMBO BAG 164SZT PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 4 JUMBO BAG 82SZT Powiększona paczucha dla Twojego malucha! Większe opakowanie Twoich ulubiony... więcejch pieluch Dada Extra Care 4 to więcej spokoju na głowie! Pieluszki DADA EXTRA CARE 4 to jedyne w Polsce pieluchy, które powstały we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ⭐ Super wygodne i przetestowane przez miliony mam w Polsce! ⭐ ✔️ Dla dzieci od 7 do 16kg. ✔️ Komfort i spokojny sen maluszka. ✔️ Miękka powłoka pokryta witaminą E. ✔️ Brak kompozycji zapachowej = brak reakcji alergicznych. ✔️ Elastyczne boczki, płaskie gumeczki które nie uciskają malucha. ✔️ Szybko wchłaniająca się wilgoć dzięki technologii SeconDRY ✔️ Testowane dermatologiczni Erli.plZłóż skargę | 121 zł |
Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 4 7-18 kg 82 szt Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 4 7-16 kg 82 szt Pieluszki Dada Extra Care 4 Maxi zaprojektowane są z myślą o dzieciach... więcejo wadze od 7 do 18 kg. Zastosowanie innowacyjnej technologii SeconDRY powoduje, że pieluszki są do 2x bardziej suche (w porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care). Nowa konstrukcja pieluszki natychmiast transportuje wilgoć do wnętrza pieluszki, gdzie dochodzi do długotrwałego wchłonięcia wilgoci. Dzięki temu pieluszka staje się natychmiast sucha, co ma pozytywny wpływ na kondycję skóry dziecka. Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. Erli.plZłóż skargę | 43 zł |
PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 4 JUMBO BAG 164SZT ♥ Pieluszki DADA 4 MAXI 7-16kg 82 sztuki Extra Care Pampersy JUMBO BAG ⭐⭐⭐⭐⭐ ♥ ♥ Rozmiar: 4 MAXI 7-16kg ♥ ♥ Ilość w ofer... więcejcie: 164 sztuki (2x JUMBO BAG) ♥ ✔️ Pieluszki DADA to jedyne pieluszki w Polsce stworzone we współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. ✔️ Pieluszki Maxi rozmiar 4 dedykowane są dzieciom ważącym od 7 do 16 kg. ✔️ Oddychające materiały zapewniają dziecku komfort i spokojny sen. Miękka powłoczka z witaminą E bez kompozycji zapachowej minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych . ✔️ Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. ♥ Nowe, ulepszone pieluszki Extra Care teraz z innowacyjną technologią SeconDRY☻ ✔️2 x bardziej sucha pieluszka ** dzięki innowacyjnej technologii SeconDry - wilgoć niezwykle szybko trafia do wnętrza pieluszki, utrzymując ją z dala od skóry Twojego dziecka. Dzięki temu skóra dziecka staje się natychmiast sucha. **W porównaniu do poprzedniego wariantu Dada Extra Care. ♥ Wygoda dla dziecka, wygoda dla rodziców☻ ✔️ Pieluszki posiadają wskaźnik wilgotności i unikalną powłoczkę wewnętrzną, która wchłania także płynny stolec. kolor żółty - sucha kolor niebiesko-zielo Erli.plZłóż skargę | 135 zł |
PIELUSZKI DADA EXTRA CARE 4 MAXI 164 SZTUKI PIELUCHY PAMPERSY 2x JUMBO BAG PIELUSZKI 4/ 164 X DADA EXTRA CARE MAXI 7-16 KG PAMPERSY 2 X JUMBO PIELUSZKI 4/ 164 X DADA EXTRA CARE MAXI 7-16 KG PAMPERS... więcejY 2 X JUMBO Pieluszki 4/ 164 x DADA Extra Care MAXI 7-16 kg Pampersy 2 x JUMBO Nowe pieluszki Dada Extra Care z technologią Climaflex® Technologia Climaflex® Z myślą o komforcie Twojego maluszk Erli.plZłóż skargę | 120 zł |
Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 4 7-18 kg 82 szt Pieluszki Dada Extra Care rozmiar 4 7-18 kg 82 szt. Zadbaj o komfort swojego dziecka Pieluszki Pieluszki Dada Extra... więcejCare rozmiar 82 szt. zaprojektowane są z myślą o dzieciach o wadze od 7 do 18 kg. Zastosowanie innowacyjnej technologii Secon DRY powoduje, że pieluszki są do 2x bardziej suche. Konstrukcja pieluszki natychmiast transportuje wilgoć do wnętrza pieluszki, gdzie dochodzi do długotrwałego wchłonięcia wilgoci. Dzięki temu pieluszka staje się natychmiast sucha, co ma pozytywny wpływ na kondycję skóry dziecka. Elastyczne boczki gwarantują dziecku swobodę ruchów, a specjalne płaskie gumeczki uciskają 4 x lżej na skórę dziecka niż standardowe, okrągłe gumeczki. ZALETY chłonna do 12 godzin w dzień i w nocy miękka powłoczka z Witaminą E natychmiastowa suchość ochrona mikrobiomu Identyfikator wilgotności do 2x bardziej suche superchłonne kanaliki mniej uciskające gumeczki materiał oddychający Erli.plZłóż skargę | 42 zł |
Seria Dada Extra CarePorównaj w tabeli →
od 23 zł
pieluchy, unisex, 40 szt., waga dziecka: od 4 kg, do 9 kg, rozmiar: 3
od 20 zł
pieluchy, unisex, 43 szt., waga dziecka: od 3 kg, do 6 kg, rozmiar: 2
od 48 zł
pieluchy, unisex, 82 szt., waga dziecka: od 7 kg, do 18 kg, rozmiar: 4
od 31 zł
pieluchy, unisex, 60 szt., waga dziecka: od 4 kg, do 9 kg, rozmiar: 3
od 170 zł
pieluchy, unisex, 220 szt., waga dziecka: od 3 kg, do 6 kg, rozmiar: 2
od 24 zł
pieluchy, unisex, 26 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 25 kg, rozmiar: 6
od 48 zł
majtki, unisex, 96 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 25 kg, rozmiar: 6
od 23 zł
pieluchy, unisex, 28 szt., waga dziecka: od 15 kg, do 25 kg, rozmiar: 5
od 25 zł
pieluchy, unisex, 44 szt., waga dziecka: od 3 kg, do 6 kg, rozmiar: 2
od 24 zł
pieluchy, unisex, 33 szt., waga dziecka: od 7 kg, do 18 kg, rozmiar: 4
od 42 zł
pieluchy, unisex, 164 szt., waga dziecka: od 7 kg, do 16 kg, rozmiar: 4
od 150 zł
pieluchy, unisex, 130 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 25 kg, rozmiar: 6
od 40 zł
pieluchy, unisex, 23 szt., waga dziecka: od 2 kg, do 5 kg, rozmiar: 1
od 37 zł
majtki, unisex, 32 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 25 kg, rozmiar: 6
od 37 zł
majtki, unisex, 35 szt., waga dziecka: od 12 kg, do 18 kg, rozmiar: 5
od 40 zł
majtki, unisex, 39 szt., waga dziecka: od 8 kg, do 15 kg, rozmiar: 4
od 43 zł
pieluchy, unisex, 68 szt., waga dziecka: od 15 kg, do 25 kg, rozmiar: 5
od 70 zł
majtki, unisex, 56 szt., waga dziecka: od 16 kg, do 25 kg, rozmiar: 6
od 67 zł
majtki, unisex, 60 szt., waga dziecka: od 12 kg, do 18 kg, rozmiar: 5
od 31 zł
pieluchy, unisex, 42 szt., waga dziecka: od 15 kg, do 25 kg, rozmiar: 5
Modyfikacje Dada Extra Care 4 / 164 pcs
Ceny na Dada Extra Care 4 / 164 pcs |
---|---|---|---|---|
Dada Extra Care 4 / 33 pcs | od 24 zł | 3 oferty | ||
Dada Extra Care 4 / 50 pcs | od 31 zł | 1 oferta | ||
Dada Extra Care 4 / 82 pcs | od 48 zł | 3 oferty | ||
Dada Extra Care 4 / 164 pcs | od 42 zł | 13 oferty |
Polecamy