USB-хаб D-Link DUB-1340
Фото 4 |
D-Link DUB-1340 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DUB-1340
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link DUB-1340 4-portowy koncentrator USB 30 kompatybilny wstecz prędkość | 198 zł |
HUB USB D-Link 4x USB-A 3.0 (DUB1340) | 208 zł |
D-Link DUB-1340 Czarny DUB-1340/E | 192 zł |
Hub USB D-LINK DUB-1340, 4 porty | 280 zł |
D-Link | 4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub | DUB-1340/E | USB Hub | 261 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →