USB-хаб D-Link DUB-M520
Фото 4 |
D-Link DUB-M520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DUB-M520
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-LINK USB-C 5-port USB 3.0 hub with HDMI and Ethernet and USB-C charging | 294 zł |
D-Link DUB-M520 stacja dokująca Przewodowa Thunderbolt 3 DUB-M520 | 265 zł |
D-link Dub-m520 Usb-c Hub 5 Ports Posrebrzany | 260 zł |
D-Link DUB-M520 HUB USB-C USB 3.0 HDMI | 316 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →