USB-хаб D-Link DUB-2332
D-Link DUB-2332 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DUB-2332
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
D-Link USB-C/USB to Gigabit Ethernet Adapter with 3 USB 3.0 Ports DUB-2332 | 162 zł |
Karta sieciowa D-Link USB-C/USB 3.0 na Gigabit ethernet a 3x USB 3.0 (DUB- | 159 zł |
D-Link DUB-2332 huby i koncentratory USB Type-C 5000 Mbit/s Szary | 191 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →