Hub USB D-Link DUB-1340
Zdjęcia 4 |
D-Link DUB-1340 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D-Link 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D-Link.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D-Link DUB-1340
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
D-Link DUB-1340 4-portowy koncentrator USB 30 kompatybilny wstecz prędkość | 198 zł |
HUB USB D-Link 4x USB-A 3.0 (DUB1340) | 208 zł |
D-Link DUB-1340 Czarny DUB-1340/E | 192 zł |
Hub USB D-LINK DUB-1340, 4 porty | 280 zł |
D-Link | 4-Port SuperSpeed USB 3.0 Charger Hub | DUB-1340/E | USB Hub | 261 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →