MESH система Cudy M1800 (3-pack)
Фото 5 |
Cudy M1800 (3-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:1201 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики M1800 (3-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cudy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cudy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cudy M1800 (3-pack)
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cudy M1800(3-Pack) NET-WLRD-CUDY-001 | 699 zł |
Router CUDY M1800 (3 szt.) | 750 zł |
Router CUDY M1800 (3 szt.) M1800(3-PACK) | 750 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! cudy System WiFi Mesh M1800 (3-Pack) AX1800 - PACZKOMA | 725 zł |
Cudy M1800 Wireless Access Point 3 Units Posrebrzany m1800(3-pack) | 624 zł |
Cudy M1800 (1800Mb/s a/b/g/n/ac/ax) 3-Pack - darmowy odbiór w 22 miastach | 729 zł |
Модификації Cudy M1800 (3-pack)
Ціни на Cudy M1800 (3-pack) |
---|---|---|---|---|
Cudy M1800 (1-pack) | від 209 zł | 2 пропозиції | ||
Cudy M1800 (2-pack) | від 421 zł | 21 пропозиція | ||
Cudy M1800 (3-pack) | від 624 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →