MESH система Cudy M1800 (2-pack)
Фото 6 |
Cudy M1800 (2-pack)
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:574 Мбіт/с
5 ГГц:1201 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 23 dBm, 4 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики M1800 (2-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cudy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cudy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cudy M1800 (2-pack)
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cudy Router System WiFi Mesh M1800 2-pak AX1800 Access point Wi-Fi 6 Open | 421 zł |
CUDY System Wi-Fi mesh CUDY M1800 6 AX1800 (2-pack) Biały | 499 zł |
Cudy System WiFi Mesh M1800 (2-Pack) AX1800 KMCUDRXWX000001 | 544 zł |
Cudy M1800(2-Pack) NET-WLRD-CUDY-002 | 449 zł |
Router CUDY M1800 (2 szt.) | 469 zł |
ще 16 пропозицій
Модификації Cudy M1800 (2-pack)
Ціни на Cudy M1800 (2-pack) |
---|---|---|---|---|
Cudy M1800 (1-pack) | від 209 zł | 2 пропозиції | ||
Cudy M1800 (2-pack) | від 421 zł | 21 пропозиція | ||
Cudy M1800 (3-pack) | від 624 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →