Велосипед Cube Aim Race 29 2023 frame 20
Cube Aim Race 29 2023 frame 20 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cube 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cube.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cube Aim Race 29 2023 frame 20
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower górski MTB Cube Aim Race 601400 black azure 29 / L | 3 699 zł |
Cube, Rower Górski, Mtb Aim Race, 601400, Ciemnoszary | 3 699 zł |
Rower górski MTB Cube Aim Race 601400 | 3 699 zł |
Модификації Cube Aim Race 29 2023 frame 20
Ціни на Cube Aim Race 29 2023 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Cube Aim Race 29 2023 frame 18 | від 3 144 zł | 4 пропозиції | ||
Cube Aim Race 29 2023 frame 20 | від 3 699 zł | 3 пропозиції | ||
Cube Aim Race 29 2023 frame 24 | від 3 699 zł | 1 пропозиція |