Велосипед Cube Aim Race 29 2023 frame 22
Очікується у продажу 3 699 zł Модельний рік: 2023; Тип: Тип: гірський (MTB); Матеріал рами: алюміній; Амортизація: передня вилка; Тип амортизації (вилка): пружинно-масляна; Локаут вилки; Діаметр коліс ("): 29; Передні гальма: дискові гідравлічні; Задні гальма: дискові гідравлічні; Швидкостей (шт): 16; Форма керма: прямий |
Cube Aim Race 29 2023 frame 22 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cube 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cube.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cube Aim Race 29 2023 frame 22
Ціни на Cube Aim Race 29 2023 frame 22 |
---|---|---|---|---|
Cube Aim Race 29 2023 frame 18 | від 3 144 zł | 4 пропозиції | ||
Cube Aim Race 29 2023 frame 20 | від 3 699 zł | 3 пропозиції | ||
Cube Aim Race 29 2023 frame 24 | від 3 699 zł | 1 пропозиція |