Літня шина Continental SportContact 7 285/35 R19 103Y
Відео 18Фото 25 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 7 285/35 R19 103Y 285/35 R19 103 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 7 285/35 R19 103Y
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 7 (285/35 R19 103Y) 03114060000 | 1 276 zł |
Opona Continental 285/35 ZR19 SportContact 7 (103Y) XL FR - opony letnie 3 | 1 148 zł |
Continental SportContact 7 ( 285/35 ZR19 (103Y) XL EVc ) 03114060000 | 1 308 zł |
Continental SportContact 7 ( 285/35 ZR19 (103Y) XL EVc ) | 1 324 zł |
Opony letnie 285/35R19 103Y SportContact 7 Continental | 1 153 zł |
Opony letnie 285/35R19 103Y SportContact 7 Continental 2023 | 1 170 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 7 285/35 R19 103Y
Ціни на Continental SportContact 7 285/35 R19 103Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 285/35 R19 103Y | від 1 148 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →