Літня шина Continental SportContact 7 245/35 R19 93Y
Відео 18Фото 25 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 7 245/35 R19 93Y 235/35 R19 91 Y 235/35 R19 93 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 7 245/35 R19 93Y
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 7 ( 245/35 ZR19 (93Y) XL EVc ) 03113830000 | 922 zł |
Continental SportContact 7 (245/35 R19 93Y) 03113830000 | 941 zł |
Opona Continental 245/35 ZR19 SportContact 7 (93Y) XL FR - opony letnie 31 | 847 zł |
Continental SportContact 7 ( 245/35 ZR19 (93Y) XL EVc ) | 933 zł |
Opony letnie 245/35R19 93Y SportContact 7 Continental | 831 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 7 245/35 R19 93Y
Ціни на Continental SportContact 7 245/35 R19 93Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 235/35 R19 91Y | від 655 zł | 12 пропозицій | ||
Continental SportContact 7 245/35 R19 93Y | від 831 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →