Літня шина Continental SportContact 6 255/40 R21 102Y
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 255/40 R21 102Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 255/40 R21 102Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 6 ( 255/40 ZR21 102Y XL *, EVc ) 03110570000 | 1 367 zł |
Continental SportContact 6 (255/40 R21 102Y) 03110570000 | 1 327 zł |
Opona Continental 255/40 ZR21 SportContact 6 102Y XL * - opony letnie 3110 | 1 195 zł |
Continental SportContact 6 ( 255/40 ZR21 102Y XL *, EVc ) | 1 383 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 255/40 R21 102Y
Ціни на Continental SportContact 6 255/40 R21 102Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 255/40 R21 102Y | від 1 195 zł | 4 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 255/40 R21 102Y Audi RS | від 1 176 zł | 5 пропозицій | ||
Continental SportContact 6 255/40 R21 102Y BMW/Mini | від 1 468 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →