Літня шина Continental PremiumContact 7 235/45 R17 94Y
Відео 1Фото 18 |
Виберіть розмір шин
Continental PremiumContact 7 235/45 R17 94Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental PremiumContact 7 235/45 R17 94Y
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 7 (235/45 R17 94Y) 03130650000 | 553 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 235/45 R17 94Y EVc ) | 539 zł |
Continental PremiumContact 7 ( 235/45 R17 94Y EVc ) 03130650000 | 533 zł |
Opona Continental 235/45R17 PremiumContact 7 94Y FR - opony letnie 313065 | 486 zł |
Opony letnie 235/45R17 94Y PremiumContact 7 Continental 2023 | 489 zł |
Opony letnie 235/45R17 94Y PremiumContact 7 Continental 2024 | 496 zł |
Opony letnie 235/45R17 94Y PremiumContact 7 Continental 2024 | 500 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental PremiumContact 7 235/45 R17 94Y
Ціни на Continental PremiumContact 7 235/45 R17 94Y |
---|---|---|---|---|
Continental PremiumContact 7 235/45 R17 94Y | від 486 zł | 8 пропозицій | ||
Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97W | від 493 zł | 5 пропозицій | ||
Continental PremiumContact 7 235/45 R17 97Y | від 493 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →