Літня шина Continental EcoContact 6 235/50 R19 103V Volvo
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 235/50 R19 103V Volvo 235/50 R19 99 V 235/50 R19 99 W 235/50 R19 103 T 235/50 R19 103 T RunFlat 235/50 R19 103 V 235/50 R19 103 V Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 235/50 R19 103V Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (235/50 R19 103V) 03118740000 | 851 zł |
Opona Continental 235/50R19 EcoContact 6 103V XL VOL - opony letnie 311874 | 833 zł |
Continental EcoContact 6 ( 235/50 R19 103V XL EVc, VOL ) 03118740000 | 912 zł |
Continental EcoContact 6 ( 235/50 R19 103V XL EVc, VOL ) | 925 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 235/50 R19 103V Volvo
Ціни на Continental EcoContact 6 235/50 R19 103V Volvo |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 235/50 R19 99V | від 705 zł | 4 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 235/50 R19 99W | від 838 zł | 3 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 235/50 R19 103T | від 756 zł | 4 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 235/50 R19 103T Run Flat | від 903 zł | 4 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 235/50 R19 103V | від 699 zł | 5 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 235/50 R19 103V Volvo | від 833 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →