Літня шина Continental EcoContact 6 185/65 R15 88T
Відео 9Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental EcoContact 6 185/65 R15 88T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental EcoContact 6 185/65 R15 88T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental EcoContact 6 (185/65 R15 88T) 03582910000 | 413 zł |
Continental EcoContact 6 ( 185/65 R15 88T EVc ) | 336 zł |
Continental EcoContact 6 ( 185/65 R15 88T EVc ) 03582910000 | 332 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental EcoContact 6 185/65 R15 88T
Ціни на Continental EcoContact 6 185/65 R15 88T |
---|---|---|---|---|
Continental EcoContact 6 185/65 R15 88H | від 346 zł | 9 пропозицій | ||
Continental EcoContact 6 185/65 R15 88T | від 332 zł | 3 пропозиції | ||
Continental EcoContact 6 185/65 R15 92T | від 519 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →