Зимова шина Continental ContiWinterContact TS850P 215/55 R18 99V
Відео 2Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiWinterContact TS850P 215/55 R18 99V 215/55 R18 95 T Seal 215/55 R18 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiWinterContact TS850P 215/55 R18 99V
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental WinterContact TS 850P (215/55 R18 99V) 03552040000 | 884 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 215/55 R18 99V XL ) 03552040000 | 885 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 215/55 R18 99V XL ) | 897 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiWinterContact TS850P 215/55 R18 99V
Ціни на Continental ContiWinterContact TS850P 215/55 R18 99V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS850P 215/55 R18 95T Seal | від 1 057 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiWinterContact TS850P 215/55 R18 99V | від 884 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →