Літня шина Continental ContiSportContact 5 255/55 R19 111Y Porsche
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 255/55 R19 111Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 255/55 R19 111Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiSportContact 5 (255/55 R19 111Y) 03572170000 | 870 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 255/55 ZR19 (111Y) XL N0, SUV ) | 797 zł |
Continental ContiSportContact 5 ( 255/55 ZR19 (111Y) XL N0, SUV ) 03572170 | 788 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 255/55 R19 111Y Porsche
Ціни на Continental ContiSportContact 5 255/55 R19 111Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 255/55 R19 111W Land Rover | від 716 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R19 111Y | від 712 zł | 6 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 255/55 R19 111Y Porsche | від 788 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →