Літня шина Continental ContiSportContact 5 235/50 R18 101W
Відео 2Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 235/50 R18 101W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 235/50 R18 101W
Ціни на Continental ContiSportContact 5 235/50 R18 101W |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 235/50 R18 97V Audi | від 684 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 235/50 R18 97V Mercedes-Benz | від 656 zł | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 235/50 R18 97V Run Flat Mercedes-Benz | від 679 zł | 8 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 235/50 R18 97W | від 765 zł | 7 пропозицій |
Рекомендуємо