Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R18 109Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R18 109Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 255/55 R18 109Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 255/55 R18 109Y XL EVc ) 03571130000 | 761 zł |
Continental PremiumContact 6 (255/55 R18 109Y) 03571130000 | 729 zł |
Opona Continental 255/55R18 PremiumContact 6 109Y XL - opony terenowe 3571 | 669 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 255/55 R18 109Y XL EVc ) | 770 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →