Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R19 99V
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R19 99V 235/45 R19 99 V 235/45 R19 99 V Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R19 99V
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 235/45 R19 99V XL EVc, VOL ) 03586270000 | 1 016 zł |
Continental PremiumContact 6 (235/45 R19 99V) 03586270000 | 1 053 zł |
Opona Continental 235/45R19 PremiumContact 6 99V XL VOL - opony letnie 358 | 909 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/45 R19 99V XL EVc, VOL ) | 1 063 zł |
Opony letnie 235/45R19 99V PremiumContact 6 Continental | 913 zł |
Opony letnie 235/45R19 99V PremiumContact 6 Continental 2024 | 923 zł |
Opony letnie 235/45R19 99V PremiumContact 6 Continental 2023 | 1 015 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R19 99V
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R19 99V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R19 99V | від 909 zł | 7 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/45 R19 99V Volvo | від 1 033 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →