Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96Y
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 235/40 R19 96Y XL EVc ) 03586150000 | 893 zł |
Continental PremiumContact 6 (235/40 R19 96Y) 03586150000 | 899 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/40 R19 96Y XL EVc ) | 907 zł |
Opona Continental 235/40R19 PremiumContact 6 96Y XL - opony letnie 358615 | 809 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96Y
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96Y |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W | від 809 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Seal | від 889 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Volvo | від 809 zł | 12 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96Y | від 809 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →