Літня шина Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Volvo
Відео 3Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Volvo |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Volvo
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental PremiumContact 6 ( 235/40 R19 96W XL ContiSilent, EVc, VOL ) 0 | 953 zł |
Continental PremiumContact 6 (235/40 R19 96W) 03137700000 | 908 zł |
Opona Continental 235/40R19 PremiumContact 6 96W XL VOL - opony letnie 358 | 826 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/40 R19 96W XL EVc, VOL ) | 920 zł |
Continental PremiumContact 6 ( 235/40 R19 96W XL EVc, VOL ) 03589540000 | 910 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Volvo
Ціни на Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Volvo |
---|---|---|---|---|
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W | від 742 zł | 8 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Seal | від 889 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96W Volvo | від 809 zł | 12 пропозицій | ||
Continental ContiPremiumContact 6 235/40 R19 96Y | від 809 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →