Літня шина Continental ContiEcoContact 5 165/65 R14 83T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiEcoContact 5 165/65 R14 83T 165/65 R14 79 T 165/65 R14 83 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiEcoContact 5 165/65 R14 83T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental ContiEcoContact 5 (165/65 R14 83T) 03110700000 | 421 zł |
Continental ContiEcoContact 5 ( 165/65 R14 83T XL ) | 427 zł |
Continental ContiEcoContact 5 ( 165/65 R14 83T XL ) 03110700000 | 399 zł |
Opony letnie 165/65R14 83T ContiEcoContact 5 Continental 2023 | 389 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiEcoContact 5 165/65 R14 83T
Ціни на Continental ContiEcoContact 5 165/65 R14 83T |
---|---|---|---|---|
Continental ContiEcoContact 5 165/65 R14 79T | від 346 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiEcoContact 5 165/65 R14 83T | від 389 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →