Пісуар Cersanit Taurus T100 (K11-0030)
Фото 3 |
Cersanit Taurus T100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Taurus T100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Pisuar Taurus T100 K11-0030 | 599 zł |
Pisuar Cersanit Taurus dopływ z tyłu (K11-0030) | 544 zł |
CERSANIT K11-0030 Pisuar TAURUS doprowadzenie wody od tyłu | 558 zł |
Cersanit Taurus T100 Pisuar wiszący 41,5x37 cm biały K11-0030 - odbiór oso | 547 zł |
Додаткові функції і можливості пісуара Cersanit Taurus T100:
- В комплекті болти для монтажу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →