Пісуар Deante Peonia CDE 6P2W
Deante Peonia CDE 6P2W |
|
10 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Peonia CDE 6P2W
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Pisuar Peonia Cde6P2W | 489 zł |
Deante Peonia biały wiszący pisuar | 599 zł |
DEANTE CDE 6P2W Pisuar wiszący - podłączenie wody od tyłu | 508 zł |
Deante Peonia Pisuar biały wiszący CDE 6P2W | 799 zł |
Deante Pisuar wiszący - podłączenie wody od tyłu CDE6P2W | 509 zł |
Deante Peonia Pisuar biały wiszący podłączenie wody od tyłu- dodatkowo 5 R | 524 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →