Пісуар Deante Peonia CDE 6P3W
Deante Peonia CDE 6P3W |
|
10 років гарантії від виробника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Peonia CDE 6P3W
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Pisuar Peonia Cde6P3W | 489 zł |
Pisuar 34x52 Deante PEONIA CDE 6P3W podłączenie u góry | 496 zł |
Deante Peonia biały wiszący pisuar | 599 zł |
DEANTE CDE 6P3W Pisuar wiszący - podłączenie wody od góry | 508 zł |
Deante Peonia Pisuar biały wiszący CDE 6P3W | 674 zł |
Deante Pisuar wiszący - podłączenie wody od góry CDE6P3W | 509 zł |
Deante Peonia Pisuar biały wiszący podłączenie wody od góry- dodatkowo 5 R | 524 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →