Пісуар Cersanit President P101 (K08-013)
Cersanit President P101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President P101
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cersanit Pisuar President P101 K08-013 | 269 zł |
Cersanit President pisuar P 101 K08-013 | 307 zł |
Pisuar Cersanit P101 K08-013 | 229 zł |
Pisuar Cersanit President dopływ z góry (K08-013) | 276 zł |
Pisuar P101 CERSANIT | 235 zł |
Pisuar Cersanit P101 K08-013 | 229 zł |
Додаткові функції і можливості пісуара Cersanit President P101:
- В комплекті болти для монтажу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →