Наручний годинник Casio G-Shock GW-7900B-1
Відео 1Фото 8 |
Casio G-Shock GW-7900B-1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GW-7900B-1
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casio G-Shock GW-7900B-1ER - Mężczyzna - 50 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfrowy | 969 zł |
CASIO G-SHOCK Original GW-7900B-1ER GW-7900B -1ER | 872 zł |
Casio G-Shock GW-7900B-1ER - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zadowol | 524 zł |
Casio GW-7900B-1ER > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Darmowa do | 779 zł |
Czarny wstrząsoodporny zegarek Casio G-Shock GW-7900B-1ER | OFICJALNY SKLE | 775 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GW-7900B-1:
- Графік припливів і відливів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →