Наручний годинник Casio G-Shock GMA-S2100BS-4A
Фото 57 |
Casio G-Shock GMA-S2100BS-4A |
|
Годинник зі структурою Carbon Core Guard. Протиударний пластиковий корпус з карбоновими волокнами більш міцний і, в той же час, більш легкий. Цей же матеріал захищає внутрішній модуль від пошкоджень і деформацій при ударах.
Повний авто-календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GMA-S2100BS-4A
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek Casio GMA-S2100BS-4AER różowy GMA-S2100BS-4AER Różowy GMA-S2100BS- | 387 zł |
CASIO G-SHOCK OCTAGON GMA-S2100BS -4AER | 449 zł |
Zegarek G-SHOCK GMA-S2100BS-4AER - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INP | 449 zł |
Zegarek G-SHOCK GMA-S2100BS-4AER - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD INP | 449 zł |
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GMA-S2100BS-4A:
- Щогодинний сигнал
- Ретроградний покажчик дня тижня
- Кнопка увімкн./вимк. звуку
РекомендуємоПорівняти в таблиці →