Наручний годинник Casio G-Shock GA-2100RGB-1A
Відео 20Фото 12 |
Casio G-Shock GA-2100RGB-1A |
|
Корпус посилений вуглецевими волокнами. Повний автокалендар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-2100RGB-1A
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Casio Analogowy GA-2100RGB-1AER czarny | 393 zł |
Casio G-Shock GA-2100RGB-1AER - Mężczyzna - 45 mm - Cyfrowy - Zegarek cyfr | 659 zł |
Casio G-Shock GA-2100RGB-1AER - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zado | 437 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock Original Virtual Rainbow | 576 zł |
G-Shock Zegarek GA-2100RGB-1AER Czarny | 495 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GA-2100RGB-1A:
- Погодинний сигнал часу
- Вмикання/вимикання звукового сигналу натискання кнопки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →