Наручний годинник Casio G-Shock GA-2100CA-8A
Відео 20Фото 8 |
Casio G-Shock GA-2100CA-8A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-2100CA-8A
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zegarek G-SHOCK Zegarek Casio G-Shock GA-2100CA-8AER Męski | 449 zł |
CASIO G-SHOCK GA-2100CA -8AER | 449 zł |
Casio G-Shock GA-2100CA-8AER - Zosta staym klientem i kupuj jeszcze taniej | 428 zł |
Zegarek G-SHOCK GA-2100CA-8AER Octagon Gray Camouflage "CasiOak" | 449 zł |
Zegarek Męski Casio G-Shock GA-2100CA-8AER RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | 449 zł |
Casio G-Shock GA-2100CA-8AER - Możliwa dostawa za darmo | 428 zł |
Zegarek G-SHOCK GA-2100CA-8AER Octagon Gray Camouflage "CasiOak" | 449 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GA-2100CA-8A:
- Погодинний сигнал часу
- Включення/вимикання звуку кнопок
- Подвійне підсвічування
- Автоматичний календар до 2099 року
- 12/24-годинне відображення часу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →